Katalog

Dovolená
Relaxační pobyty
Firemní akce a večírky
Svatby
Školení
Dětské hřiště
Golf
Internetové připojení
Koupelna
Lednice
Masáže
Minigolf
Stolní tenis
Televizor
Trezor
WC na pokoji

Informace

Ubytování Liberec

Hledat ubytování Liberec: hotely, penziony, chaty, chalupy

Hledat ubytování Liberec: hotely, penziony, chaty, chalupy

Zobrazit

Ubytování Liberec  - hotely, penziony, chaty, chalupy


Hotely Liberec Penziony Liberec Chaty Liberec Chalupy Liberec
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  • Studánecký Medvěd nabízí kvalitní a pohodlné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových plně vybavených pokojích- wc, sprcha (vana), televize na pokoji. Parkovat lze přímo u penzionu.

  • Privat Apartma Ulrych nabízí komfortní ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Naše ubytování v Liberci nabízí apartmány až pro 6 osob. Obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC.

  • Hotel Petra v Liberci nabízí ubytování v hotelu, přímo pod Ještědem. Ubytování je zajištěno ve 20 pokojích - šestnácti s překrásným výhledem na Ještěd a čtyřmi na celé město Liberec. Kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi.

  • V penzionu U Wolfů***+ Vám nabízíme klidné, čisté a NEKUŘÁCKÉ ubytování v pohodové rodinné atmosféře.Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, malou ledničku, telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu i digitální SAT příjem.Během ubytování je Vám k dispozici parkoviště /na noc uzamčené/, 6500 m2 zahrady - lesoparku, tenisový kurt, minigolf, dětský...

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek