Katalog

Informace

Ubytování Strakonice

Hledat ubytování Strakonice: hotely, penziony, chaty, chalupy

Hledat ubytování Strakonice: hotely, penziony, chaty, chalupy

Zobrazit

Ubytování Strakonice  - hotely, penziony, chaty, chalupy


Hotely Strakonice Penziony Strakonice Chaty Strakonice Chalupy Strakonice
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  • Kvalitní ubytování nabízí Penzion Slunce v nově postaveném a nově zařízeném penzionu ve dvoulůžkových , třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem,WC, předsíň, TV se SAT příjmem,WIFI Internet, lednici, rychlovarnou konvici, k dispozici je základní nádobí. Možnost použití výtahu pro imobilní návštěvníky....

  • Komfortní ubytování na Šumavě v nových, prostorných a pěkně vybavených horských apartmánech na Kvildě vhodné zvláště pro dovolenou s dětmi. Aparthotel Teddy je také vhodný pro firemní akce a sportovní soustředění. V blízké budoucnosti připravujeme pro naše hosty wellness. Aparthotel Teddy ubytování Šumava - ubytování Kvilda se těší na Vaši návštěvu.

  • Pokoje mají vlastní sociální zařízení a televizor se satelitním příjmem. Pokoje jsou nekuřácké. Kouření je možné ve společné místnosti. Společná kuchyňka.

  • Ubytování v komfortním hotelu v okrese Strakonice. Na pokojí TV, Sat, telefon, koupelna, WC, na některých pokojích balkón, internet ADSL. K dispozici nadstandardní podkrovní apartmán o rozloze 240 m2 s terasou, whirlpoolem, kuchyní, myčkou nádobí. V hotelu je hostům podávána rozšířená kontinentální snídaně.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek