Katalog

Dovolená
Relaxační pobyty
Firemní akce a večírky
Svatby
Školení
Školy v přírodě
Tábory
Badminton
Bazén dětský
Bazén venkovní
Bezbariérový přístup
Bowling
Dětské hřiště
Fitness
Internetové připojení
Koupelna
Kulečník
Kuželky
Masáže
Sauna
Šipky
Spinning
Stolní tenis
Televizor
Tenis
Volejbal
WC na pokoji

Informace

Ubytování Uherské Hradiště

Hledat ubytování Uherské Hradiště: hotely, penziony, chaty, chalupy

Hledat ubytování Uherské Hradiště: hotely, penziony, chaty, chalupy

Zobrazit

Ubytování Uherské Hradiště  - hotely, penziony, chaty, chalupy


Hotely Uherské Hradiště Penziony Uherské Hradiště Chaty Uherské Hradiště Chalupy Uherské Hradiště
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  • Ubytování v hale Hluk se nachází v 1.patře sportovní haly, kapacita je 83 lůžek. V ubytovací části se nachází společenská místnost s televizorem. Ubytovna je vzdálena 100 metrů od sportovní haly (mezi fotbalovými hřišti). Kapacita je 38 lůžek, na pokojích je pouze umývadlo. Sprchy a WC jsou na chodbě.

  • Penzion a Ubytování pod kopcem v Uherském Hradišti nabízí ubytování s možností snídaně pro: obchodní zástupce, turisty, cyklisty, firemní pracovníky, rodiny s dětmi, zkrátka pro všechny návštěvníky našeho krásného a pohostinného regionu Slovácko. Penzion poskytuje: kabelová TV (42 programů), WIFI-internetové připojení, volně přístupné PC s internetem,...

  • Hotel Palmira se nachází v Uherském Brodě v jižní části města, na Vlčnovské ulici. Součástí hotelu je restaurace, autoumývárna a parkoviště. Na vybraných pokojích je možnost přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny socialním zařízením, televizí a telefonem. K dispozici je také pokoj pro invalidní hosty.

  • Moderní, nově postavený hotel v centru Uherského Brodu. Všechny pokoje jsou klimatizovány, mají vlastní koupelnu, TV, připojení na internet.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek