Katalog

Dovolená
Firemní akce a večírky
Svatby
Školení
Bowling
Fitness
Internetové připojení
Koupelna
Kulečník
Lednice
Šipky
Stolní fotbal
Televizor
WC na pokoji

Informace

Ubytování Praha 9

Hledat ubytování Praha 9: hotely, penziony, chaty, chalupy

Hledat ubytování Praha 9: hotely, penziony, chaty, chalupy

Zobrazit

Ubytování Praha 9  - hotely, penziony, chaty, chalupy


Hotely Praha 9 Penziony Praha 9 Chaty Praha 9 Chalupy Praha 9
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  • Levné ubytování v jedno až pěti lůžkových pokojích s lednicí,společné sociální zařízení,společná kuchyňka s vybavením, možnost praní, možnost použití televizoru či jiného spotřebiče,možné použití internetu. Vhodné pro pracovní party, ale i jednotlivce Klidné a čisté prostředí.

  • Nově zrekonstruovaný hostel se nachází na okrajové části Praha, v Horních Počernicích. V dostupnosti je MHD, nejbližší stanice metra je vzdálena asi 10 minut. Hostel Briliant nabízí právě pro Vás levné ubytování se snadnou dostupností do centra a zároveň klidné a levné ubytování v lokalitě Horní Počernice.

  • Ubytování v malém hotelu rodinného typu v klidné části Praha 9 - v těsné blízkosti O2 Areny. Pokoje hotelu jsou vybaveny novým nábytkem, psacím stolem, vlastní koupelnou a WC, barevnou televizí se satelitními programy, telefonem a WIFI připojením na internet zdarma.

  • Pension Pohoda Praha se nachází v blízkosti PVA výstaviště Letňany, v klidném prostředí na okraji Prahy 9. Pension nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, WI-FI. Dále je zde možnost přistýlky.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek