Informace

Prohlédnuté produkty

Ubytování v soukromí Bořislav

u240

Nové

V domě jsou k dispozici 4 pokoje s TV pro celkem 13 osob (2 dvoulůžkové, 1 čtyřlůžkový, 1 pětilůžkový), 3x WC, 3 koupelny a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem.

Více informací

Parametry ubytování- Ubytování v soukromí Bořislav

UbytováníUbytování v soukromí
Cena během sezónyod 300,-Kč / osoba / noc
Cena mimo sezónuod 250,-Kč / osoba / noc
SlevyPřípadná sleva závisí na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Placení je možné v hotovosti v Kč nebo Eurech a platebními kartami EC, MC, VISA, Amex
DovolenáAno
Bezbariérový přístupAno
FénAno
Internetové připojeníAno
KoupelnaAno
Kuchyňská linkaAno
LedniceAno
TelevizorAno
WC na pokojiAno
Reklama

Více informací - Ubytování v soukromí Bořislav

Ubytování v soukromí Bořislav

Vybavení Ubytování v soukromí Bořislav

V domě jsou k dispozici 4 pokoje s TV pro celkem 13 osob (2 dvoulůžkové, 1 čtyřlůžkový, 1 pětilůžkový), 3x WC, 3 koupelny a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem.

Adresa
Ubytování v soukromí Bořislav
Lenka Bubeníková
Bořislav č. 41
41501 Teplice

Email
lenka.bubenikova@seznam.cz

Telefon
604590155

WWW
http://www.bubenikova.cz

Kapacita
4 pokoje

Lůžka
13 lůžek

Stravování
Stravování vlastní v plně vybavené kuchyňce nebo je možné v restauraci v ulici a v bistru Maronka. V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží a čerpací stanice.

Popis okolí
Obec se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Českého Středohoří pod královnou našich kopců , největrnější horou s nádherným výhledem do okolí MILEŠOVKOU, 10 km od lázeňského města Teplice. Místo je ideálním výchozím bodem pro výstup na Milešovku (837 m n.m.) a pro další turistické a cykloturistické aktivity v této oblasti. Do obce lze zajet jak vláčkem tak autobusem, směr Teplice- Bořislav - Žim, Tce - Lovosice, Tce - Praha. MILEŠOVKA (3 km) - královna Českého středohoří (837 m), je botanickou rezervací. Na vrcholu se nachází meteorologická observatoř s rozhlednou. Východ slunce z jejího vrcholu patří k nezapomenutelným romantickým dojmům. Za jasného počasí je odměnou jedinečný panoramatický pohled do krajiny a na hrady a zříceniny na výšinách kolem. Milešovka je největrnějším místem České republiky, bezvětří zde bývá v průměru jen 8 dní v roce. Ne náhodou její německý název zní "Donnersberg" ("Hromová hora"). Právě zde je zaznamenáváno nejvíce bouří na našem území.

Vzdálenosti
Teplice 11.8 km Trmice 12.7 k Lovosice 13.6 km Třebenice 15.5 km Duchcov 15.9 km Ústí nad Labem 16.3 km Bílina 16.5 km

Mapa

Zvětšit mapu

Reklama