Informace

Prohlédnuté produkty

Club hotel Praha

u211

Nové

Hotel nabízí ubytování ve 100 moderně zařízených pokojích s klimatizací, z toho 24 pokojů s manželskou postelí, 70 pokojů s oddělenými postelemi, 4 apartmány a 2 pokoje pro tělesně postižené.

Více informací

Parametry ubytování- Club hotel Praha

UbytováníHotel
Cena během sezónyjednolůžkový pokoj od 1 000,-Kč dvoulůžkový od 1 300,-Kč
Cena mimo sezónujednolůžkový pokoj 1.500,- dvoulůžkový pokoj 1.700,-
Slevydítě do 12.let 50% sleva v doprovodu dvou dospělých rodičů
Reklama

Více informací - Club hotel Praha

Club hotel Praha

Vybavení Club hotel Praha

Hotel nabízí ubytování ve 100 moderně zařízených pokojích s klimatizací, z toho 24 pokojů s manželskou postelí, 70 pokojů s oddělenými postelemi, 4 apartmány a 2 pokoje pro tělesně postižené.Okna všech pokojů jsou situována do tiché přírodní scenérie chráněné krajinné oblasti Botiče, zcela mimo dopravní ruch a 24 pokojů je s přímým vstupem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou, telefonem s přímou volbou, satelitním TV, rádiem, vysoušečem vlasů a apartmány trezorem.V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně (podává se od 7 do 10 hodin v hotelové restauraci), využití bazénu, sauny a fitness ve sportovním areálu, parkoviště ( osobní automobil), místní poplatek a DPH.

Adresa
CLUB HOTEL PRAHA-Průhonice 252 43 Průhonice 400

Email
jana.mala@chpp.cz

Telefon
+420 274 010 260

WWW
http://www.clubhotelpraha.cz

Kapacita
100 pokojů

Lůžka
24x DBL 72x TWIN 4x APT

Stravování
Hotelová restaurace je využívaná nejen k podávání snídaní formou bufetu, ale také k uspořádávání společenských akcí až pro 180 osob.Otevírací doba: 12 - 24hod Česká chalupa Restaurace zasazená do klidné přírody s letní Skalní terasou nad venkovními tenisovými kurty nabízí velký výběr jídel z mezinárodní, ale především české kuhyně. Kapacita restaurace je 50 míst, s terasou 100 míst.Gourmet restaurant Nově otevřený Gourmet restaurant dbá především na uvolněnou atmosféru s osobním přístupem a hodí se jak pro obchodní schůzky, tak pro rodinná setkání. Sestavené menu nabízí speciality italské a mediteránské kuchyně. Kapacita restaurace je 30 míst. Lobby bar nabízí příjemné posezení při šálku kávy u obchodního jednání, široký sortiment nápojů a drobné občerstvení. Je zde možno využít bezdrátového připojení k internetu WLAN (Wi-Fi).Sport bar je umístěn přímo ve sportovním centru, na dosah od všech sportovních aktivit. Nabízí široký výběr nápojů, energy drinků a malého občerstvení.

Popis okolí
Průhonice Průhonice jsou každoročně tradičním cílem mnoha návštěvníků z celé republiky a oblíbeným rekreačním zázemím pro obyvatele blízkého okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost - autem 6 km od Prahy po dálnici D1 - EXIT 6, veřejnou autobusovou dopravou z Prahy od metra trasy C, stanice Opatov. Obec má v současné době 2 120 stálých obyvatel. Katastr o rozloze 753 ha tvoří původně tři samostatné obce - Průhonice, Hole a Rozkoš. Mezi nejvýznamnější památky patří Průhonický park a zámek s románským kostelem Narození Panny Marie (původně kaplí) a Dendrologická zahrada. První zmínky o obci jsou z roku 1187 v souvislosti s vysvěcením románské kaple Narození Panny Marie a z roku 1270, kdy byli jako purkrabí Pražského hradu jmenováni Zdislav a Oldřich z Průhonic. V obci je škola, hřiště pro děti a mládež, kostel, zdravotní středisko, lékárna, banky a řada restaurací. Široké spektrum nákupních možností představuje komerční zóna v sousední obci Čestlice. Své sídlo zde mají i vědecké a výzkumné instituce. Mezi nejvýznamnější z nich patří Botanický ústav Akademie věd České republiky a Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví Průhonice.Dendrologická zahrada Dendrologická zahrada byla založena v r. 1974 na pozemcích bývalé zahrady Dendrologické společnosti a přilehlých plochách. Jejím hlavním posláním je studium genofondu domácích a cizokrajných dřevin z hlediska využití v zahradní a krajinářské tvorbě. Pojmenování zahrady vychází z řeckého základu (dendros = dřevina, logos = nauka). Na rozdíl od arboreta ? sbírky dřevin ve smyslu systematickém (arbor = strom), kde je vše podřízeno nárokům dřevin, Dendrologická zahrada ukazuje použití různých taxonů dřevin v sadovnické kompozici. Dendrologická zahrada byla v roce 1994 registrována podle zákona ČNR č. 114/1992 Sb. jako významný krajinný prvek.Dendrologická zahrada je otevřena pro veřejnost od r. 1990. V zahradě se koná řada zajímavých výstav například v dubnu výstava tulipánů, od června do září výstava balkonových květin a nebo od srpna výstava průhonických jiřinek. Dendrologická zahrada se nachází v těsném sousedství Club hotelu Praha. V případě vašeho zájmu hotel zajistí svým návštěvníkům volný vstup do dendrologické zahrady. Nutno předem ohlásit. Spojení: Ze zastávky metra Opatov do zastávky Čestlice-Globál. Jedna stanice za zastávkou Průhonice, náměstí. Bus č. 324, 325, 328, 385, 363

Vzdálenosti
metro C Opatov ? 5 min.autem obchodní centrum Chodov ? 7 min. autem obchodní centrum Čestlice ? 10 min.autem

Mapa

Zvětšit mapu Pokud jedete od Brna , asi 100 metrů za sjezdem z dálnice na Průhonice (EXIT 6) stačí odbočit přímo k hotelu. Jistě ho poznáte - již z dálky jsou vidět osvětlené reklamní poutače, velká sportovní hala a informační cedule. Při jízdě z Prahy odbočte na Průhonice (EXIT 6). Dejte se doprava, podjeďte dálnici a na kruhovém objezdu směrem zpět na Prahu. Asi po 100 metrech je výjezd z dálnice přímo do hotelu.

Reklama

2 zařízení ve stejné lokalitě