Informace

Prohlédnuté produkty

Barborka hotel - restaurant

u31

Nové

Barborka hotel - restaurant Vám nabízí 18 pokojů s veškerým komfortem a výhledem na Lipno, který Vám zaručí spokojenou a ničím nerušenou dovolenou po celý rok pro všechny věkové kategorie.

Více informací

Parametry ubytování- Barborka hotel - restaurant

UbytováníHotel
Cena během sezóny440,-
SlevyDěti do 2 let: 100%
Reklama

Více informací - Barborka hotel - restaurant

Barborka hotel - restaurant

Vybavení Barborka hotel - restaurant

Barborka hotel - restaurant Vám nabízí 18 pokojů s veškerým komfortem a výhledem na Lipno, který Vám zaručí spokojenou a ničím nerušenou dovolenou po celý rok pro všechny věkové kategorie. Stravování je zajištěno v naší restauraci s domácí kuchyní, přímo v objektu hotelu. (snídaně, polopenze, plná penze) V zimních měsících můžete využít nedaleké sjezdovky ? Kramolín, Hochficht v Rakousku. Každoročně také připravujeme bohatý Silvestr. V objektu je sauna, whirpool, velká školicí místnost vybavená plazmovou TV, DVD, PC s internetem, kulečníkem, fotbálkem. Tuto je možno využít pro firemní akce, oslavy, svatby.

Adresa
Barborka hotel - restaurant
Přední Výtoň 32
Přední Výtoň 382 73
Český Krumlov

Email
info@hotel-barborka.cz

Telefon
+420 380 735 941

WWW
http://www.hotel-barborka.cz

Kapacita
18 lůžek

Stravování
Stylová restaurace s masivním nábytkem, kachlovými kamny, se zasklenou dřevěnou vytápěnou pergolou s výhledem na pláž a venkovním posezením. Příjemný personál se o Vás bude starat po celou dobu Vašeho pobytu. Příplatek za stravování: Snídaně: 90 CZK dospělí, 60 CZK děti do 10ti let. Polopenze: 190 CZK dospělí, 150 CZK děti do 10ti let. Plná penze: 290 CZK dospělí, 220 CZK děti do 10ti let.

Vzdálenosti
* v chráněné krajinné oblasti Šumava, situován 50 m od areálu vodních sportů, s největší písčitou pláží na Lipně (50 m) * 5 km od hraničního přechodu Guglwald do Rakouska * 6 km od lyžařského areálu Kramolín * 35 km od lyžařského areálu Hochficht v Rakousku * 4 km od zříceniny původně gotického hradu Vítkův kámen * 6 km od přístaviště Marina * 15 km od lyžařského areálu Sternstein * 32 km od zámku a města Český Krumlov * 12 km od kláštěra a města Vyšší Brod * 23 km od hradu Rožmberku

Mapa

Zvětšit mapu

Reklama

30 zařízení ve stejné lokalitě